gazpostach

Децентралізація: Сюзан Фріц – у Микулинецькій громаді 

Днями директор місії USAID в Україні відвідала Тернопільщину. Аби більше дізнатися про втілення реформи децентралізації, успіхи та виклики для місцевого самоврядування, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі і Молдові Сюзан Фріц зустрілася з представниками Микулинецької громади.

Цей візит відбувся у рамках програми розвитку громад DOBRE, що діє на Тернопільщині і до якого належить Микулинецька ОТГ. Адже, проекти розвитку інфраструктури, експертної й інституційної допомоги, які отримають об’єднані громади завдяки програмі DOBRE, фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Керівник USAID Україна Сюзан Фріц обговорила з представниками ОТГ зміни завдяки фінансовій децентралізації, основні досягнення та  потреби. Також вона ознайомилася з покращенням інфраструктури, залученням мешканців до управління ОТГ, співпрацею громади та місцевого бізнесу. За її словами,  процеси децентралізації  на Тернопільщині  відбуваються дуже активно. Програма DOBRE підтримує 12 об’єднаних територіальних громад Тернопільщини.

Для довідки. Микулинецька ОТГ –  учасник програми DOBRE з 2016 року. Утворена 5 вересня 2015 року. Тут  об’єдналися 7 населених пунктів з центром у містечку із 920-літньою історією, лікувальними джерелами та пам’ятками архітектури.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*