gazpostach

Де музики грали, там усі гулялиIMG_5956Наприкінці серпня у Доброводах Монастириського району урочисто відзначили 544-ту річницю першої писемної згадки про село. Лунали теплі слова про рідну, дорогу серцю місцину, звучали пісні, милували око танці.

– Дуже приємно бачити так багато людей на святковому дійстві, – зазначив отець-декан Ігор Джиджора. –  Є чимало представників старшого покоління, яких свого часу насильно переселили з Польщі. Минув час, і  Доброводи стали для них і їхніх дітей, онуків другою домівкою. З нагоди 25-ї річниці незалежності України варто помолитися за  кращу долю для них і всього українського народу і нашої держави.

Опісля слово мав керівник регіонального підрозділу агрохолдингу «Мрія» Іван Андрусяк:

– Зичу вам радості, добра, набутків, добробуту у ваших сім’ях і родинах. Ми також долучилися до цього свята, наші хлопці і дівчата готували смажену картоплю, яку виростили на доброводівських полях,  по-домашньому – з цибулею, мисливською ковбасою, подавали до неї квас. Тут наша виробнича база, що, на щастя, розбудовується і модернізується. На кінець весни наступного року побудувати гуртожитки, відкрити офісні приміщення. Створюємо робочі місця, допомагаємо соціально, сприяємо школі, дитячому садочку. Найбільше  хотілося б, щоби підростаюче покоління  здобувало освіту і з гордістю несло згадку про своє село в майбутнє.

Концертну програму розпочав  народний аматорський лемківський хор районного Палацу культури “Яворина” піснею “Ой верше, мій верше”. Продовжили дійство місцеві учасники художньої самодіяльності – Вікторія Тиліщак, Оксана Гнип, Надія Русин, Христина Крайняк, Тетяна Гайновська, Соломія Лука, Іра Мейська, Христина Гопей, Таня Островська, Аліна Маркович, Дмитро Даншанин, Дмитро Крегель, Віталій і Микола Русини, Ігор Маркович, Андрій Гнип, Валентин Ганішевський, які танцями і піснями радували глядачів. Ведучими на святі були   Тетяна Гайновська і Соломія Лука.

Особливо гучними оплесками присутні вітали спів талановитої Любові Малярської з районного палацу культури. Незабутні враження залишив чоловічий і жіночий ансамблі та квартет гостей із райцентру.  Завершилася урочиста частина піснею «Єднаймося, люба родино» і танцем у супроводі пісні «Україна».

Керівник сільського будинку культури Богдан Русин подякував спонсорам – агрохолдингу «Мрія», підприємцям Світлані Фецич, Оксані Граб і всім, хто долучився до свята. До ранку відбувалися масові гуляння під звуки музики.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

Фото Степана Бориславського

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*