Повідомити новину

Поширити:

Працівники ДБР у співпраці з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції повідомили про підозру начальнику пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Тернопільській області та його спільниці — фахівчині із ресурсного забезпечення.

“Встановлено, що посадовці в обхід встановлених процедур та без торгів на сайті Prozorro закупили устаткування на потреби частини за завищеними цінами.
⠀У приватного підприємця вони придбали продукцію на 2,6 млн грн, хоча її ринкова вартість була нижчою на понад 1 млн грн”, – йдеться у повідомленні відомства.

Крім того, підприємець затягнув строки постачання, але начальник загону ДСНС підробив видаткову накладу про нібито отримання устаткування у визначений термін. Це дозволило переказати гроші підприємцю ще до постачання обладнання в частину.

Начальнику пожежно-рятувального загону та фахівчині із ресурсного забезпечення повідомлено про підозру в зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України), начальнику – ще й у службовому підробленні (ч. 2 ст. 366 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років. Також вживаються заходи для відшкодування завданих збитків.

Львівський oбласний ТЦК очолив ексвoєнкoм Тернoпільщини