Повідомити новину

Поширити:

03На Тернопільщині в одинадцяте відбулася акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках»
У першу суботу квітня в урочищі ім. Зеновія Добеньки, що у Скалатському лісництві, понад півсотні представників облдержадміністрації та облради на чолі з керівниками – головою ОДА Степаном Барною, його заступниками – Ігорем Вонсом і Юрієм Юриком, головою обласної ради Віктором Овчаруком та його першим заступником Василем Деревляним.
висадили майже три гектари лісу.
Консультантами з правильного садіння дерев були  т.в.о начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко, заступник начальника Ігор Гуменюк, головний спеціаліст Надія Козацька, директор Тернопільського лісового господарства Орест Ходинь, головний лісничий Олег Кільчицький та працівники Скалатського лісництва. За три години учасники акції висадили понад 5 тисяч дубових сіянців майже на трьох гектарах.
– Ця посадка є завершальною, – прокоментував ситуацію  т.в.о начальника ОУЛМГ Олег Яремко. – Практично всі державні підприємства впоралися з поставленим завданням – весняною посадкою лісів на Тернопільщині. Залишилися ще ділянки під посів жолудя дуба звичайного. А загалом цьогоріч плануємо створити 600 гектарів лісів.
«Ліси – легені планети, – зазначив голова ОДА Степан Барна. – Тому щороку проходить Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка має на меті привернути увагу кожного до проблеми відтворення лісів, а також – розвитку лісового господарства. Приємно, що участь у ній взяли представники облдержадміністрації та облради».
«Переконаний, що після робочого тижня усі наші працівники отримали велике задоволення. Адже долучилися до дуже благородної справи – примноження лісових багатств Тернопілля», – резюмував голова обласної ради Віктор Овчарук.
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ