08.02.2023 00:01

Повідомити про новину

Поширити:

1915На цьогорічному Всеукраїнському фестивалі дитячого читання «Книгоманія-2016», який відбувся у Львові, Тернопільську область презентували семикласниця Тетяна Хемій та шестикласниця Каміла Петрик із Великогаївської сільської бібліотеки, що в Тернопільському районі.
Обидві дівчинки не просто багато читають, а ще й  майстерно і творчо підходять до створення читацьких щоденників, мають аналітичне мислення щодо прочитаного.
Головні події фестивалю відбувалися у Палаці мистецтв. Святкова програма надзвичайно насичена: конкурси, ігри, спортивні розваги. Понад 500 заходів. Встигнути скрізь, звісно, практично було неможливо. Наші юні читачки відвідали Львівську обласну дитячу бібліотеку. Взяли участь у майстер-класах – з літературної журналістики, який провела письменниця Галина Удовиченко, та з мистецтва фотографії під безпосереднім керівництвом відомого професіонала фотоагенції «Люфа» Віталія Грабара. Море вражень вони отримали під час фотосесії, яка «працювала» на подвір’ї палацу Потоцьких. Запам’яталася школяркам зустріч із письменником Олександром Есауловим у науковій бібліотеці Львівського університету ім. Івана Франка та участь в інтелектуальному «мозковому» штурмі разом з відомими дитячими письменниками. Орієнтуватись у вирі  фестивалю юним читачкам допомагала  директор Великогаївської сільської бібліотеки Надія Прийма.
Від неї я дізналась, що церемонія нагородження дипломами «Найкращий читач України» відбулась у перший день фестивалю. Окрім дипломів великогаївчанки одержали в подарунок повні торби нових книжок. До слова, Таня Хемій привезла додому у Великі Гаї живого африканського равлика, яким її нагородили в одному із читацьких конкурсів за майстерно виконане завдання. Варто зазначити, що участь у цьогорічному фестивалі взяли діти із двадцяти областей нашої країни.
Валентина ШТАНГЕЙ
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.