gazpostach

Чи винна медик у смерті жінки?За фактом смерті 42-річної тернополянки правоохоронці відкрили кримінальне провадження, а також звернулися в департамент охорони здоров’я ТОДА щодо проведення службової перевірки.

За словами начальника відділення слідчого відділу ТВП Андрія Гульоватого, до них надійшло повідомлення від лікарів «швидкої допомоги» про смерть людини. Жінка останніх кілька років не вставала з ліжка через важку хворобу, була інвалідом першої групи.

Під час розмови правоохоронців з родичами померлої матір звинуватила медика, яка приходила для підтвердження групи, в неналежному виконанні свої обов’язків, що спричинили смерть.

Правоохоронці виїжджали на місце смерті тернополянки, опитують свідків і з’ясовують усі обставини трагедії, повідомили у секторі комунікації ГУ НП в області.

Перед тим у соціальній мережі депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула написав: «Я намагаюсь писати стримано і без емоцій, хоча ситуація лякає, злить, викликає глибоке співчуття. За словами рідних і сусідів померлої: «Вчора медпрацівниця прийшла до тернополянки додому аби оглянути (для підтвердження групи інвалідності). Почала огляд, під час якого піднімала, перевертала, підгинала ноги. Хвора скаржилась на біль, просила припинити, казала, що їй зле. Почали синіти губи та обличчя, з’явилась піна з рота. Медик різко припинила огляд і пішла, сказавши на ходу: «Нічого не робіть, її відпустить, а якщо гірше стане, то «швидку» викликайте». Рідні одразу викликали «швидку». Медики, які оперативно приїхали, констатували смерть».