gazpostach

Чи стріляв водій з білого дому?Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна звернувся у поліцію, аби та з’ясувала, чи дійсно його водія було затримано під час інциденту зі стріляниною на дитячому майданчику.

Про це керівник області написав на своїй сторінці у Facebook.

«У зв’язку тим, що у ЗМІ поширилися інформація про затримання начебто водія голови Тернопільської облдержадміністрації, повідомляю наступне. За роз’ясненням з даного питання обласна державна адміністрація звернулася до Головного управління Національної поліції в Тернопільській області”, – написав Барна.

Він розповів, що в поліції повідомили, що проводяться слідчі дії та встановлюється особа затриманого.

“За попередніми даними затриманий може виявитися водієм фінансово-господарського відділу Тернопільської ОДА. Якщо даний факт підтвердиться, то буде терміново проведено службове розслідування та вжито відповідних заходів», – йдеться у заяві керівника.

Тим часом, місцеві ЗМІ повідомили, що поліція затримала на дитячому майданчику п’яного водія, який стріляв у бік дітей, і мешканці будинку стверджують, що затриманий – таки водій голови облдержадміністрації.

У поліції інцидент поки що не коментують. На сьогодні запланована прес-конференція керівника поліції Олександра Богомола, де серед іншого, журналісти сподіваються почути роз’яснення головного силовика щодо резонансної події.

http://www.ukrinform.ua/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*