28.02.2024 02:19

Повідомити про новину

Поширити:

2321«Десна» (Чернігів) – ФК «Тернопіль» – 1:1
Тернополяни знову приїхали на гру без головного тренера: Василь Івегеш все ще на лікарняному, тому в Чернігові командою керував президент клубу Іван Марущак.
Перший тайм пройшов за повної територіальної та ігрової переваги господарів поля, однак небезпечні моменти біля воріт Чернобая можна було перерахувати на пальцях однієї руки. Просто тернопільські захисники вигравали практично всю верхову боротьбу.
У другому ж таймі в хід поєдинку почали втручатися судді. Спочатку за не надто грубе порушення у центрі поля другу жовту карточку отримав Клекот. До речі, вже можна говорити про негативну тенденцію, адже ФК «Тернопіль» став третім суперником «Десни», який дограє матч у меншості. Перед муніципалами на суддівську вудочку потрапили «Черкаський Дніпро» та «Суми».
Однак ця суддівська підмога не приводила до бажаного результату для господарів. Просто цього дня на висоті був наш голкіпер, та й Фортуна усміхалася.
На 78-ій хвилині Курило зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і суддя тут же вказав на 11-метрову позначку. Суперник вирішив пробити на техніку і поцілив у перекладину.
Чернігівські футболісти не впали духом і ближче до закінчення матчу таки провели результативну атаку. Нападник деснянців Грищенко в один дотик пробив мимо Чернобая, який вийшов з воріт.
Лише після пропущеного м’яча тернопільські футболісти згадали про атаку. На 90-ій хвилині вони створили перший реальний момент біля воріт «Десни» і зрівняли рахунок. Відзначився Гром’як.
Після цієї нічиєї ФК «Тернопіль» ще зберігає теоретичні шанси на прописку в першій лізі, але за два тури до фінішу наші земляки відстають від сумської команди на п’ять очок. Чи реально їх наверстати, судіть самі.