gazpostach

Чи доведе НАБУ тернопільську прокурорсько-поліцейську справу до суду? Принаймні до осені – ні. 

02087Зимові арешти високих поліцейських і прокурорських чинів та їх спільника адвоката, другий приїзд столичних слідчих у травні – «по душу» прокурора Тернополя – наразі не призвели до якихось процесуальних результатів. Хіба що Генеральний прокурор Луценко заявив у Тернополі про звільнення чотирьох прокурорів: заступника прокурора області Антюка, керівника Тернопільської місцевої прокуратури Сідорова, його першого заступника Соколишина та прокурора Терн
опільської місцевої прокуратури Хоменка.

А як проходить саме розслідування? Від НАБУ про це жодної звістки. Втім, ось що стало відомо редакції, зокрема у справі Сідорова, якого підозрюють  у пособництві в одержанні службовими особами неправомірної вигоди у великому розмірі, а точніше – 300 тисяч гривень (гривневий еквівалент 12 тисяч доларів, які вимагали у головної медсестри Тернопільської райлікарні за закриття кримінальної справи). Нагадаємо: у травні Сідорову обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави на суму понад півмільйона гривень. Підозрюваний вніс заставу, відтак уникнув гратів.

Так от, у середині липня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницький продовжив строк досудового розслідування у справі Сідорова  до семи місяців, тобто десь до кінця вересня. Чому розслідування затягується? Немає ще висновків судово-фоноскопічної експертизи, слід розсекретити протоколи негласних слідчих дій та інше.

Днями Солом’янський райсуд Києва продовжив Сідорову запобіжний захід у вигляді застави до кінця вересня.

Решта фігурантів гучної справи, окрім вищезгаданих чотирьох прокурорів, це – заступник начальника Слідчого управління  ГУ НП в Тернопільській області,  начальник відділення цього управління, а також адвокат, теж продовжують перебувати під запобіжними заходами.

Ольга КУШНЕРИК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*