gazpostach

Чому на Тернопільщині зріс рівень злочинності?23098На Тернопільщині від початку цього року сталося понад двісті квартирних крадіжок, більшість злочинів досьогодні нерозкриті. У порівнянні з минулорічним періодом, кількість таких злочинів зросла майже на двадцять відсотків.

За словами правоохоронців, на Тернопільщині побільшало й інших кримінальних злочинів. Негативну тенденцію пояснюють виходом в’язнів на волю за законом Савченко, – пише За Збручем.

«Нині маємо таку статистику щодо виходу за законом Савченко. Цього року з місць позбавлення волі Тернопільської області вийшло 140 людей, деякі з них вже скоїли повторні злочини і знову повернулися за грати. На ситуацію із збільшенням кількості злочинів впливає також і те, що зараз в області проходить атестація поліцейських. І в результаті – щодня більше трьохсот поліцейських відірвані від своїх службових обов’язків. Тож ми звертаємося до жителів області – будьте уважні до свого майна. Не залишайте квартири без нагляду. А декому, можливо, варто подбати про сигналізацію, щоб бути спокійним за своє майно», – розповів керівник сектору Науково-дослідного криміналістичного центру Володимир Базар.

Встановлення сигналізації вартує в середньому до п’яти тисяч гривень, потім обслуговування квартири обійдеться у сто п’ятдесят гривень на місяць.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*