Повідомити новину

Поширити:
Житель міста Заліщики втратив понад триста тисяч гривень, намагаючись придбати автомобіль оголошення про продаж якого знайшов в мережі.
До співробітників відділення поліції №4 міста Заліщики із заявою про вчинення щодо нього шахрайських дій звернувся місцевий житель. Зі слів потерпілого, в інтернеті він знайшов оголошення про продаж автомобіля. Спокусився на ціну, адже продавець просив значно менше, аніж ринкова вартість.
Ощасливлений майбутньою покупкою, чоловік і не запідозрив, що потрапив на гачок шахраїв. А про це свідчив той факт, що продавець вимагав внести передоплату за авто.
Декількома платежами на різні рахунки, які були надіслані невідомою особою, заліщанин перерахував понад триста тисяч гривень. Коли ж справа дійшла до транспортування товару до покупця, – продавець перестав виходити на зв’язок.
Відомості за фактом шахрайських дій поліцейські внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 ККУ. Жителів області правоохоронці застерігають не спокушатися на дешевий товар і не вносити за нього передоплату.