gazpostach

«ЧілдренКінофест» відкрили фільмом «Життя кабачка»Четвертий Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «ЧілдренКінофест» розпочався 27 травня в Тернополі. Сотні юних глядачів разом із батьками відвідали сеанси безкоштовного дитячого кіно.

Подивитися фільм «Життя кабачка» про пригоди хлопчика в дитячому притулку прийшло сотні маленьких тернополян.

Після перегляду анімації кожен з дітлахів мав змогу проголосувати за фільм, відірвавши аркуш для голосування з вибраним словом-оцінкою.

–  Цього року «ЧілдренКінофест» відбувається у двадцяти містах України. Основна мета проведення фестивалю –  повернути традицію дружніх походів батьків з дітьми у кінотеатри для перегляду мультфільмів й дитячих художніх фільмів, які пропагують добро та інші моральні цінності, – розповіла координатор Наталя Турчин.

Протягом дев’яти днів «ЧілдренКінофесту» на великому екрані кінотеатру «Палац кіно» для дітей транслювали сім картин-номінантів. Поза конкурсом глядачам представили добірку відреставрованих фільмів братів Люм’єрів.

Підраховані голоси за кожен фільм координатори заходу надіслали до комісії для обрання переможця конкурсу.

Назву найкращого фільму оголосили 4 червня  у столичному кінотеатрі «Київська Русь». Фаворит глядацького журі – картина про юну чародійку Моллі Мун – набрала 4,7 бала з 5. Друге місце посів український анімаційний фільм «Микита Кожум’яка»  (4,67 бала). На третьому місці – стрічка спільного виробництва Швеції і Данії  «Хлопчик у золотих штанях», яка отримала 4,54 бала.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*