gazpostach

Через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль: з Києва до Перемишля курсуватиме ще один потягДля 1 млн українських громадян Європа стане доступнішою.

Про це на брифінгу повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян: «Укрзалізниця» опрацьовує можливість запуску другої пари поїздів сполученням Київ-Львів-Перемишль «нижнім шляхом» за маршрутом через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Сумарне населення міст Вінниці, Хмельницького та Тернополя з агломераціями перевищує 1 млн осіб. Це означає, що для 1 млн українських громадян Європа стане доступнішою».

За його словами, всі регіони України отримають зручну стиковку в напрямку Польщі, крім того, вдасться залучити пасажиропотік з Молдови. На станціях Вінниця та Хмельницький будуть забезпечені зручні пересадки з потягів з Лисичанська, Маріуполя, Миколаєва, Херсона, Одеси, Кишинева.

Також, як зауважив Володимир Омелян, з 11 червня 2017 року заплановано запуск нового сполучення між Україною та Республікою Польща за маршрутом Хелм-Ковель з можливістю продовження маршруту по українській території до Луцька та Львова.

Він також зазначив, що до кінця року пасажиропотік Україна-ЄС залізничним транспортом становитиме не менше 100 тис. пасажирів на місяць.

Нагадаємо, 23 грудня минулого року акціонерна компанія «Укрзалізниця» запустила швидкісний поїзд категорії «Інтерсіті+» №705/706 за маршрутом Київ-Львів-Перемишль (Польща). Як повідомляє видання УНІАН, вартість проїзду з Києва до Перемишля у вагонах I класу становить орієнтовно 574 грн, II класу – 406 грн, зі Львова до Перемишля у вагонах I класу – 235 грн, II класу – 172 грн. На цьому маршруті задіяно електропоїзд виробництва південнокорейської компанії Hyundai Rotem, який курсує щодня і долає відстань від столиці України до Перемишля за 7 годин 40 хвилин, а у зворотному напрямку – за 7 годин 7 хвилин. На шляху проходження робить зупинки на станціях Святошин, Коростень, Львів і Підзамче.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*