gazpostach

Чемпіонат України у… ЛатвіїСаночники з Кременця здобули три золотих, дві срібних і одну бронзову медалі на чемпіонаті України з санного спорту, який відбувся на санно-бобслейній трасі «Сігулда» в місті Сігулда (Латвійська Республіка).

Команду Тернопільської області на цих змаганнях представляли спортсмени з Кременця – вихованці обласної ШВСМ і Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту. Так, учні-спортсмени Андрій Мандзій та Юліанна Туницька вибороли «золото» в одномісних санах. Срібну медаль у чоловічому екіпажі разом із Ростиславом Гладковичем завоював Ігор Гой.

«Золото» здобули ще дві представниці команди Тернопілля – Наталя Хитренко та Вікторія Коваль, які в жіночій «двійці» посіли перше місце. На їхньому рахунку і «срібло» в командній естафеті.

Також випускник ДЮСШ із зимових видів спорту Богдан Бабура завоював «бронзу» у двомісному екіпажі.

До речі, за результатами цих змагань Вікторія Коваль вперше виконала норматив майстра спорту України, а Наталя Хитренко підтвердила норматив майстра спорту України із санного спорту, який здобула минулого року.

Тренують спортсменів Василь Кашмірка, Світлана Кравчук, Надія Казмірук та Аліна Заряда.

Участь представників Тернопільщини в чемпіонаті України у Латвії стала можливою завдяки фінансовій підтримці управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту» та батьків спортсменів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*