Повідомити новину

Поширити:

За короткий проміжок часу Підгаєцька центральна районна лікарня зазнала позитивних перетворень. Масштабно оновився хірургічний блок — тут провели капітальний ремонт, закупили сучасну апаратуру, облаштували комфортні умови для перебування пацієнтів. Вагомий внесок у реконструкцію медичного закладу здійснила об’єднана компанія CFG/«МРІЯ».
Голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька зазначає, що сьогодні у хірургічному корпусі усунуті всі проблемні аспекти. У приміщенні проведено ремонтні роботи, була придбана нова техніка. Окрім цього, створено найкращі умови для праці лікарів та лікування й транспортування пацієнтів. Адже якщо раніше операційний блок був розташований на другому поверсі корпусу, що спричиняло певні незручності, то тепер дві операційних, одна з яких ургентна, обладнали на першому. Закуплений новий хірургічний інструментарій. Хірурги й увесь медперсонал змінами задоволені. Кажуть, спостерігають разюче покращення із умовами, в яких працювали ще три роки тому.
На реконструкцію хірургічного корпусу Підгаєцької центральної районної лікарні було задіяно більше 2 млн грн.
— Йдеться про фінансові надходження з різних бюджетів. Зокрема, для ремонту лікарні були спрямовані субвенційні кошти на соціально-економічний розвиток, гроші з районного бюджету, трансферти сільських і місцевого бюджету, власні кошти лікарні. Ще майже 300 тисяч гривень спрямувала об’єднана компанія CFG/«МРІЯ», — заявляє Алла Колодницька.
CFG/«МРІЯ» скерувала кошти на облаштування холу та двох палат, у яких першочергово госпіталізовуватимуть пайовиків об’єднаної компанії. Палати вражають європейським комфортом і затишком — це відремонтовані приміщення із функціональними ліжками, холодильниками, шафами для одягу, столиками та індивідуальними тумбочками. Пайовики CFG/«МРІЯ», що покращують тут здоров’я, з радістю діляться враженнями від масштабних перетворень.
— Я й раніше лежала у цій лікарні, але на той час не було таких комфортних умов. Приміщення потребувало ремонту, а вікна та двері — заміни. А тепер усе змінилося. На палату приємно глянути, тут тепло. А щоби підвищити собі настрій, користуюся телевізором, — розповідає Ганна Бромірська з Литвинова.
Її підтримує сусідка по палаті Ольга Русин із Мирного. Жінка дякує об’єднаній компанії, адже впевнена: комфортабельність також сприяє швидкому одужанню.
Не менш зручно перебувати в лікарні й пацієнтам чоловічої палати, облаштованої за кошти об’єднаної компанії. Про оновлення холу також подбали: він світлий, тихий, із м’яким кутком і сучасним телевізором. Усе для того, аби людина змогла відволіктися від думок про недугу та позбутися поганого настрою.
Старший менеджер із зв’язків з громадськістю кластеру «Карпати» агрохолдингу CFG/«МРІЯ» Ігор Метенька пояснює — у компанії завжди прислухаються до побажань своїх пайовиків. Свої ініціативи люди висувають на зборах громади.
— Пайовики попросили представників об’єднаної компанії долучитися до ремонту Підгаєцької центральної районної лікарні. Побажання ми винесли на обговорення нашого керівництва. Воно й спрямувало кошти для потреб лікарні. Сума сягає 242 тисячі гривень, — заявляє Ігор Метенька. — Слід зауважити, що ми підтримували медицину Підгаєччини, допомагаючи не тільки центральній районній лікарні. CFG/«МРІЯ» надала гроші і на сільські ФАПи та амбулаторію. Загальна сума коштів, вкладених у медицину Підгаєцького району торік, — 269 тисяч гривень.
Об’єднана компанія намагається максимально покращувати життя своїх пайовиків, сприяти розвитку тих населених пунктів, де орендує землі. Оскільки Підгаєцький район — один із найбільших у кластері «Карпати» за масштабами обробітку землі, на Підгаєччину припадає значна частина коштів для реалізації соціальних ініціатив. Лише у 2018 році компанія спрямувала для району 1,8 млн грн, підтримавши вирішення проблем у культурі, спорті, освіті, медицині, духовності, інфраструктурі. Загалом для втілення соціальних проектів у шести областях своєї присутності об’єднана компанія торік надала майже 27,5 млн грн.
Дарина ЯКОВЕНКО