gazpostach

Будівельна компанія “Креатор-Буд”, яку очолює Ігор Гуда, відзначила десятиріччя6666У 1996 році на будівельному горизонті Тернополя з’явилося підприємство «Креатор-Буд». Молодий, прогресивний та амбітний керівник Ігор Гуда і його невеличкий колектив із п’яти осіб взялися за свою першу серйозну справу – зведення будинку на вулиці Лисенка.

Стрімко і впевнено з року в рік діяльність «Креатор-Буду» набирає обертів. Якість будинків і довіра людей стають основною метою молодої будівельної компанії. У найскладніший період економічної кризи  вона – чи не єдина у Тернополі, не заморожуючи жодного об’єкта, вчасно виконує свої зобов’язання перед людьми.

Минає десять років і нині уже не п’ять, а п’ять сотень людей працюють у будівельній компанії.

За цей час “Креатор-Буд” отримав визнання і престижні нагороди. Так, у 2012-му житловий комплекс «Арго», збудований підприємством Ігоря Гуди, визнаний кращим будинком України. Цього ж року підприємство отримало золоту нагороду у всеукраїнського конкурсі «Визнання року». А ще «Креатур-Буд» – багаторазовий переможець у номінаціях «Кращий платник податків», «Бренд року». Футбольна команда «Ветеран Креатор-Буд» є багаторазовим чемпіоном міста й області серед команд аматорів першої ліги, володарем кубка та фіналістом суперкубка України, учасником всесвітнього чемпіонату серед команд діаспори.

6667У 2014 році компанія «Креатор-Буд» розпочинає будівництво одного з найбільш масштабних проектів Західної України – житлового комплексу у Львові, а вже цьогоріч стартує з новим проектом у Києві.

У 2016-му році підприємство досягло чергового успіху – отримало свідоцтво Торгово-промислової палати України про внесення його до Недержавного реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні і за її межами.

Лише за десять років Ігор Гуда зумів об’єднати сотні кращих фахівців і перетворити “Креатор-Буд” із маленького підприємства на потужну компанію, яка налічує майже 40 будівельних об’єктів, у компанію з серйозними інвестиційними проектами в Європі.

Сьогодні “Креатор-Буд” – відповідальна компанія, яка не тільки зводить надійне житло, а й долучається до важливих соціальних проектів. Ігор Гуда є зразком високоморального підприємця, адже постійно допомагає дітям, пенсіонерам, бійцям АТО, зводить важливі для міста об’єкти за власний кошт, а також закуповує медичне обладнання для лікарень.

— Для нас важливо не просто добре виконувати свою роботу, а й бути корисними нашому місту, нашій державі. Завдання бізнесу — подати Україні руку підтримки, — каже Ігор Гуда.

Він дуже гордий, що очолює компанію, у якій усі, хто працює, – одна велика сім’я.

— Ми – передові, ми – креативна компанія, наш секрет у єдності думок і справ, у дотриманні особливих принципів – любові, поваги, взаєморозуміння і підтримки. Секрет нашого успіху – це ми. З нагоди 10-тиріччя компанії хочу подякувати усім за роботу і побажати миру, добра, злагоди й поваги один до одного. Я пишаюся вами і вірю, що разом нам вдасться збудувати ще багато цікавих об’єктів і зробити чимало корисних справ, — зазначив Ігор Гуда, звертаючись до свого колективу.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*