Повідомити новину

Поширити:

26074До початку нового футбольного сезону в першій лізі керівництво ФК «Тернопіль» інтригувало вболівальників інформаціями як про новий тренерський штаб команди, так і про підбір якісних виконавців.
Лише у минулому випуску «Свободи» ми повідомляли, що муніципалів підсилили Олександр Чурілов, Максим Грам, Ігор Вонс та Ігор Наконечний. А днями, перед самим стартом нового сезону, трудові угоди з футбольним клубом уклали ще кілька футболістів: Ярослав Солонинко, Тарас Червонецький, Павло Чорномаз,  Олексій Шейко та  Владислав Гевліч.
Словом, захищати кольори тернопільської команди є кому. Але чомусь у першому ж матчі сезону 2016/2017 років  ФК «Тернопіль» у гостях поступився харківському «Геліосу» – 4:1, та ще й граючи у більшості.
Матч гостріше розпочали господарі поля. Але гості швидко вирівняли гру і практично до середини першого тайму ситуація на полі була рівною.  Аж поки на 26-й хвилині Юрій Соколовський зрізав м’яча у власні ворота (1:0). За великим рахунком на цьому гострі моменти у першому таймі завершилися.
На 66-ій хвилині матчу стався прикрий випадок, який мав зіграти на руку нашим землякам. Другу жовту картку, яка автоматично перетворилася у червону, отримав Віталій Комарницький. За десять хвилин тернополянам вдалося скористатися чисельною перевагою. З передачі Ігоря Вонса забив Ігор Курило (1:1).
Далі футбольний бог полюбив «Геліос» – 2:1, 3:1…  А на останній хвилині основного часу Степан Клекот порушив правила у штрафному майданчику, за що отримав жовту картку, яка для нього виявилася другою. Окрім того, господарі отримали право на пенальті. Вирок судді чітко реалізував Ігор Луценко – 4:1.
На післяматчевій прес-конференції головний тренер “Тернополя” Іван Марущак зізнався, що його підопічні після забитого м’яча занадто швидко повірили, що можуть забити ще.
– Пішли атакувати, але не впоралися з емоціями, тому що дуже хотіли виграти. В результаті пропустили дві контратаки. А пенальті – це вже на розгляд судді.
Іван Марущак підсумував на завершення, що ФК «Тернопіль» потрібно працювати. Висновок принаймні правильний: буде праця – буде і результат. Побачимо 30 липня, коли муніципали прийматимуть вдома чернівецьку «Буковину».