gazpostach

Буде хліб – буде й пісняIMG_5958 З давніх давен в Україні вшановують працю хліборобів, любов до матері землі, яку увібрали селяни із материнським молоком саме вона- закладена генетично в жилах українців.
  Літня спека… Жнивує Україна- і мої рідні сільчани теж жнивують, збираючи дорідний урожай. Важка праця у полі спекотного дня. Працівники лану виснажуються під палючим сонцем, за те Господь поблагословив   високими показниками збору урожаю у нашому районі.
За життєдайну і промінну скибу  , за втому і священні мозолі усій Медоборівській родині подякувати завітали із святочною програмою ДТК “Писанка”. Юні артисти дарували усім бригадирам, жниварям, комбайнерам, трактористам, жаткарям- хліборобам славним хороший задушевний настрій. Линули із уст мистецької “Писанки”  декламації, вітання і гумор. Працівними поля щедрими оплесками вітали акторів. На свято обжинок завітала і фольклорна група, яка виплела великий, багатий вінок із збіжжя нового урожаю, і подарувала молодому аграрієві, синові землі, який засіває її хлібами- Юрію Степановичу Свінціцькому. Коровай випечений дбайливими сільськими газдинями- п. Іванною Саламатин та п. Ганною Хомик. Малеча із “Писанки”- Софійка Хомик, Борисик Саламатин- який вперше у своєму житті на сценічних підмостках театру, вручили найкращому комбайнерові, який найбільше намолотив зерна на жнивах у 2016 році- Петрові Маліцькому. Саме йому юні театрознавці дарували в’язанку теплих, щирих вітань, за невтомну працю, за шлях не легкий, за те, що змолотив колос важкий.
 У мистецькій палітрі представляли свої таланти -родзинки обжинкового дійства- це: Христина-Марія Біла, Аліна- Олена Леськів, Оксана Гаврилюк. Господинями урочистого недільного полудня були ведучі-україночки- Андріана Задорожна, Інна-Марія Комар. Усі артисти одягнені у дивовижні майстерно вишиті костюми, виготовлені матусиними рукам. На завершення празничної мажорної ноти слово взяла режисер колективу- п. Ольга Кульбаба, котра щиро подякувала усій Медоборівській родині за запрошення, Божому Провидінню за Юрія Степановича, який продовжує народні традиції обжинок, започатковані світлої пам’яті директором ТОВ “Медобори”     Антонюком  Лукою Васильовичем. На святі побувала завідувач їдальнею агрофірми Медобори п.Марія Воробель, син якої загинув на теренах Східної України, захищаючи цілісність  кордонів єдиної країни України, від російського агресора. Саме для неї, і для усіх матерів,сини яких- Герої України, пролунала поема-присвята В. Симоненка у виконанні п.Ольги .
 Останнім акордом свята – щира подяка та низький уклін усій Медоборівській родині за щедрі подарунки та фінансову допомогу, зокрема Анатолію Констянтиновичу та Юрію Степановичу за те, що приїхали автомобілями по артистів. Ми щиру подяку складаєм, Вам, невтомні трударі, хвала і честь , Вам, лицарі землі.
 А ще, виношу щиру подяку меценату, добродію Тарасу Івановичу за виділені кошти нам, акторам, з нагоди святкування 20-тої річниці Конституції України, яку ми святкували на районних сценічних підмостках. Також вплітаю щедрий віночок наших молитов і вдячності депутатові селищної Ради в/о №9 п.Борисові Лущинському, за виділені кошти для проведення храмового свята Петра і Павла та організацію вечірньо-музичного дозвілля для моїх рідних сільчан та гостей празнику. Тож прийміть ці слова щирі, від мельпоменівців і рідних, щоб прожили життя довге в щасті, радості і мирі. Нехай ваші долоні завжди будуть щедрими на меценатство, а душа благословлена Богом та українцями земляками, вельмишановні шанувальники театрального мистецтва – Юріє Степановичу, Тарасе Івановичу, Борисе Броніславовичу!
                                                                                                                                                                                                                               Христина-Марія Біла
                                                                                                                                                                                                                            учасниця ДТК “Писанка”
                                                                                                                                                                                                                             с. Мовчанівка      Підволочиського району
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*