gazpostach

Борщівське МПП «Солян» відкрило двері шукачам роботиЗа ініціативи Борщівського районного центру зайнятості на малому приватному підприємстві “Солян” для шукачів роботи відбувся День відкритих дверей.

«Солян» – піцерія відкрилась у 1992 році, відтак цьогоріч святкує свій 25-річний ювілей. Це заклад із особливою атмосферою. Стильний інтер’єр, великий вибір страв, широке меню – все продумано до найменших дрібниць.У теплу пору року працює літній майданчик. Привітний персонал зробить усе можливе для комфортного перебування, а особлива піца та смачна кухня порадують навіть найвибагливішого гурмана», – розповіла директор МПП Ірина Солян.

Вона провела екскурсію закладом, ознайомила присутніх із перспективами розвитку підприємства, умовами праці та її оплати, особливостями роботи за професіями кухар та бармен. Зауважила, що у даний час на МПП «Солян» проходить індивідуальне навчання 1 безробітна за професією бармен.

Ірина Солян провела співбесіди з тими, хто зацікавився пропозиціями роботи.

«Такі заходи проводимо, аби роботодавці могли в реальному режимі розповісти про свої підприємства, робочі місця, особливості праці, вимоги до робітників, мали можливість поспілкуватися із потенційними працівниками», – каже заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Оксана Ангелюк.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*