24.03.2023 15:09

Повідомити про новину

Поширити:

DSC_3745Днями у Борщівському агротехнічному коледжі відбулось незвичайне свято, свято, якого немає у календарі пам’ятних дат, але його на все життя запам’ятали колишні випускники тодішнього технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, які зустрілися у стінах свого навчального закладу через 45(!) років.
За майже півстоліття після випускного по-різному склалися долі тоді ще зовсім юних і безвусих сорока випускників. Більшість із них уже одружили і вивчили своїх дітей та дочекалися щебетливих онуків, хтось осягнув високі посади державної служби, працює на виробництві, інші – на заслуженому відпочинку, а дехто уже, на превеликий жаль, пішов за межу вічності.
DSC_3778Тож за таких обставин зустріч у рідній альма-матер була особливо зворушливою. На неї з Тернопілля, Києва, Одеси, Житомира, Хмельниччини, інших куточків України з’їхалися сімнадцять уже сивочолих випускників: Володимир Братусь, Богдан Граничний, Павло Григорів, Іван Головацький, Ярослав Данинюк, Степан Довгаль, Петро Луковський, Ярослав Максимів, Іван Мартинюк, Степан Паламар, Олег Підгородецький, Григорій Усик, Іван Фурман, Михайло Хаба, Володимир Хомкович, Степан Юзьків і світлої пам’яті Микола Кизима.
Щирими оплесками присутні вітали своїх колишніх вчителів: Івана Олександровича Деснегу, Йосипа Йосиповича Децовського, Івана Івановича Місюту і Володимира Миколайовича Поплету.
За християнською традицією вшанували хвилиною мовчання тих наставників і колег, які відійшли у вічність, поклали квіти до могил колишніх вчителів Петра Леонтійовича Братуся, Євдокії Петрівни Дмитришин та класного керівника Василя Федоровича Осадчука.
А далі у формальній і довільній атмосфері почалися приємні спогади про неповторну юність, період навчання у Борщівському технікумі (тепер – коледж), який з року в рік славиться вагомими здобутками у навчанні, виробничій діяльності, мистецтві і спорті.
Приємною несподіванкою для учасників ювілейної зустрічі була присутність на святі депутата Тернопільської обласної ради, ректора Подільського аграрно-технічного університету Володимира Іванишина, який свого часу також очолював Борщівський технікум.
Колишніх випускників тепло привітав сьогоднішній директор коледжу Ярослав Козій, який разом зі своєю заступницею Галиною Сарап доклали багато зусиль, аби неповторна зустріч запам’яталася на довгі роки. До речі, Ярослав Васильович наголосив, що такого хвилюючого дійства за роки його керівництва цим навчальним закладом ще не було. Усі присутні за чудову організацію зустрічі випускників висловили щиру вдячність своєму колезі по студентській лаві, активному організатору Григорію Усику.
Атмосферу свята чудовою мистецькою програмою органічно доповнили мистецькі колективи Борщівського агротехнічного коледжу.
Тарас БОГДАНЮК
 
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.