gazpostach

Богородиця благодатним омофором накрила Волосівку120010За фінансової підтримки компанії «Агропродсервіс» мальовниче село Волосівка Зборівського району  прикрасила величава каплиця Матері Божої

Минулого тижня, на свято Івана Хрестителя, у древньому і багатому на патріотичні акції селі Волосівка, що на Зборівщині, відбулася урочиста подія, на яку прибули сотні місцевих мешканців, жителів навколишніх сіл, а також почесні гості з Тернополя і Зборова у барвистих вишиванках. Причина урочин – воістину величава подія – місцева громада, яка налічує сотню осель, за власні кошти та щедрі благодійні внески представників агробізнесу спорудила капличку Матері Божої, котра відтепер своїм благодатним омофором покриватиме усіх волосівчан і захищатиме їх від усяких негараздів. А перед входом до каплиці місцеві майстри вимостили ще й гарну купіль у формі хреста.

На зворушливі урочини до глибоко віруючих сельчан прибув архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк, якого бентежними віршованими рядками вітали місцеві школярі. Відтак владика у супроводі майже двох десятків священиків та семінаристів, під звуки гарної духовної пісні  «Пресвятая Богородице, спаси нас», наблизився до святині, де відправив молебень і цілющою джерелицею окропив новоспоруджені каплицю, купіль та всіх вірних.

Після того відбувся незабутній обряд прийняття місцевих хлопчиків і дівчаток у члени Марійської дружини, аби, як згодом говорили вони самі, «Мати Божа була для них заступницею у різних випадках життя».

У своїй короткій повчальній проповіді владика Василій закликав усіх вірних прибути на Всеукраїнську липневу прощу до Зарваниці, ревно молитися за мир і спокій в Україні і щиро подякував доброчинцям, які в різний спосіб долучилися до спорудження волосівської духовної святині. Водночас Тернопільсько-Зборівський архієпископ і митрополит вручив подячні грамоти генеральному директору компанії «Агропродсервіс» Івану Чайківському та директору підприємства «Агропродсервіс – Ярчівці» Василю Гамрачу. Звертаючись до Івана Адамовича, владика висловив сердечну подяку за його щедрий внесок у спорудження волосівської каплиці, вагому допомогу Марійському духовному центру «Зарваниця» і нашій прабатьківській Церкві загалом. А принагідно тепло віншував керівника «Агропродсервісу» з нагоди Дня ангела і побажав міцного здоров’я та плідної праці на хлібній ниві задля миру, блага і достатку всієї України.

Соломія БУРДАШ,

студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*