gazpostach

Бланки лікарняних листків надійдуть в область з 1 червня3004МОЗ уклало договір на закупівлю бланків листків тимчасової непрацездатності.

Лікарняні листки надійдуть в область уже з 1 червня, повідомляє прес-служба управління охорони здоров’я ТОДА. Про це стало відомо під час колегії МОЗ, яка нещодавно відбулася на Тернопільщині.

До слова, 23 травня 2016 року МОЗ України уклало договір з дочірнім підприємством «Поліграфічний комбінат «ЗОРЯ» про закупівлю бланків листків непрацездатності за бюджетною програмою «Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я» (КПКВК 2301350) за напрямом «Забезпечення бланками листка тимчасової непрацездатності закладів охорони здоров’я» у кількості 7 692 300 бланків на загальну суму 2 999 997,00 грн.
Згідно умов укладеного договору та відповідно до затвердженого наказом МОЗ України розподілу, бланки листків тимчасової непрацездатності будуть поставлені до закладів охорони здоров’я по Україні протягом червня 2016 року.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*