gazpostach

«Благословенне Тернопілля», народжене з землі і любовіЕкономічний, науковий, мистецький і туристичний потенціал презентувала Тернопільщина в «Українському домі» у Києві. Кияни, гості столиці, представники дипломатичних місій в Україні мали нагоду ознайомитися із художніми, культурними, сільськогосподарськими, науковими здобутками краю. Прийшли на зустріч і вихідці з Тернопільщини, які нині живуть та працюють у столиці.

А новий формат обговорень – бізнес-ланч – зібрав за «круглим столом» представників різних рівнів влади та бізнесу. Захід набув міжнародного значення, адже його відвідали понад півтора десятка послів іноземних держав.

– Понад 300 підприємств з більш ніж 90 країн світу є інвесторами в економіку області. А сьогодні на заході присутні представники близько 30-ти країн світу, – похвалився голова облдержадміністрації Степан Барна.

Під час дипломатичної зустрічі йшлося і про перспективи розвитку бізнесу в Україні та в Тернопільській області.

– Цьогоріч ми уже втретє плануємо провести інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST», що є результативним майданчиком для презентації інвестиційного та економічного потенціалу нашого краю, а також для створення фундаменту як для внутрішніх, так і зовнішніх капіталовкладень, – розповів Степан Барна.

Також на зустрічі з дипломатами був Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Велика цінність Тернопілля, за його словами, це якісний інвестиційний продукт, одностайність керівництва області, вміле господарювання, збереження традицій та налагоджені комунікації з областями-сусідами.

– Вдячний усім представникам дипломатичних місій за увагу до Тернопільщини, а також керівникам області – за вміле керування краєм, за ефективну працю на його розвиток і перспективу, – зауважив урядовець.

Він, а також заступник директора офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Уляна Хром’як переконували гостей «Благословенного Тернопілля», що  наша область має всі передумови для успішних проектів.

– Інвестори, які вже працюють на Тернопіллі, дуже успішні. Важливо, що тут на їх потреби реагують, допомагають, їм сприяють. Тернопільщина є взірцем успішності. Тут налагоджена співпраця різних гілок влади, спостерігається мінімальний рівень корупції. Тому ми рекламуємо Тернопілля як чудовий регіон для інвестицій, – зауважила Уляна Хром’як.

Аграрна сфера – один із пріоритетних напрямків розвитку області. Тернопільські аграрії з власною продукцією вже давно вийшли за кордони нашої країни. І серед них – депутати обласної ради, Герої України Петро Гадз та Олег Крижовачук.

Ми маємо що показати світові, переконані учасники виставки, а на подібних презентаціях все багатство області – як на долоні.

– Тернопільщина – давня земля з багатою історією та неповторною природою. Це край, у якому дивовижно сплелися культурні традиції, етнічні особливості та самобутність Галичини, Волині і Поділля. Славиться наша земля неймовірною красою гіпсових та карстових печер, каньйонів Придністров’я, унікальних ботанічних пам’яток, а також горами та мінеральними водами, інтелектуальним потенціалом, винахідниками, науковцями, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук.

«Благословенне Тернопілля» започаткувало нову відзнаку – «Гордість Тернопільщини». Цьогоріч її отримали троє людей, серед яких – талановитий тернополянин Андрій Підлужний.

– Я побував у багатьох країнах світу, на різних континентах. Але саме в Тернополі створив найкрасивіші пісні. І хоча Файне місто дуже маленьке, однак дуже щире і справжнє, – наголосив співак та композитор.

За рік, що минув від першої масштабної презентації нашого краю у Києві, ми змужніли, набралися сил і впевнено йдемо шляхом реформ. Складним, часом болючим, але незворотним. Тернопільщина відкрита для гостей. Вона приймає і водночас віддає світові найцінніше – народжене з землі і любові.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*