gazpostach

БК «Тернопіль» здобув вольову перемогу в Харкові30 березня БК «Харківські соколи» приймав БК «Тернопіль» у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч. 

Господарі майданчику заволоділи перевагою та лідирували в рахунку упродовж більшої частини гри. Харків’яни мали кращий відсоток реалізації кидків як з середньої, так і з дальньої відстані. При цьому у підопічних Куріліонокаса була перевага на підбираннях, але «Соколи» припускалися до великої перерви більшої кількості втрат, ніж тернополяни.

«Тернопіль» цей матч проводив без Едріана Боуві, який традиційно задає темп та розганяє атаки своєї команди. За таких умов більше відповідальності та ігрового часу лягло на плечі Павла Буренка. Український захисник відіграв в цьому матчі 30 хвилин, набравши 17 очок, зробивши 6 підбирань (5 у нападі), 4 передачі та реалізувавши 4 з 8 триочкових, 2 з яких вирішили долю матчу.

Тернополяни зуміли скоротити відставання наприкінці матчу за рахунок ривка у четвертій чверті. Підопічні Забірченка входили у заключні дві хвилини за 1 очка відставання, але два влучних триочкових від Буренка поставили крапку в цій грі. Саме український захисник та Аверейл Югба, який також провів потужний матч, стали головними героями гри.

Команда Дмитра Забірченка вчетверте в сезоні перемогла «Харківських соколів» та виграла сезонну серію – 4:0.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат 

Харків, ФСК «Ломокотив»

БК «Харківські соколи» – БК «Тернопіль» 71:76 (16:13, 17:16, 25:21, 13:24).

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*