Повідомити новину

Поширити:

Ця новина засмутила не лише лідерів збірної України з біатлону і наших земляків Олену Підгрушну, Дмитра Підручного та Анастасію Меркушину, а й їхніх тренерів та уболівальників. Виконавчий комітет IBU (Міжнародного союзу біатлоністів) прийняв рішення про скасування літнього чемпіонату світу з біатлону. Також відкладено і проведення Конгресу IBU, який, замість 10-13 вересня, відбудеться 13-15 листопада. Такі зміни в літньому біатлонному календарі продиктовані міркуваннями безпеки, оскільки обидва заходи неможливо було провести з дотриманням належних гарантій для здоров’я їхніх учасників, повідомляє офіційний сайт IBU.
Літній чемпіонат світу цього року мав відбутися 19-23 серпня в Рупольдингу. Однак спочатку уряд Німеччини скасував усі масові заходи до 31 серпня, а з урахуванням динаміки поширення вірусу COVID-19, оргкомітет змагань прийняв рішення перервати підготовку і повернути право на проведення турніру IBU. Пошук альтернативного місця проведення літнього чемпіонату світу не був успішним і в результаті дводенного засідання Виконкому IBU (в режимі відеоконференції), було прийнято рішення про його скасування.
Президент IBU Олле Далін, а разом з ним і представники біатлону з Тернопільщини, сподіваються тепер на повернення літнього чемпіонату світу з біатлону в 2021 році в Нове-Мєсто на Мораві.
Крім того, IBU проводить консультації з національними федераціями і оргкомітетами для підготовки до різних сценаріїв розвитку подій в майбутньому зимовому сезоні, які можуть бути реалізовані, залежно від розвитку ситуації з поширенням COVID-19.