gazpostach

Безробітні Гусятинщини побували у цехах з виробництва пінополіуретануБезробітні Гусятинщини ознайомились із виробництвом ТОВ «Інтерфом-Захід» та потребою підприємства у кадрах. Таку можливість надали їм фахівці Гусятинського районного центру зайнятості, організувавши презентацію згаданого роботодавця.

Інспектор з кадрів товариства Любов Бігус розповіла історію створення підприємства; ознайомила із умовами праці та її оплати, соціальними гарантіями працюючим, преміями та надбавками, презентувала наявні вакансії та вимоги до працівників, розповіла, що на сьогоднішній день є потреба у різальниках заготовок та виробів з пластичних мас.

Екскурсію виробничими цехами провів начальник відділу управління якістю Володимир Крицький.

«ТОВ «Інтерфом–Захід» створене у 2008 році та мало назву ТОВ «Фомлайн – Захід». Товариство випускає пінополіуретан, який застосовується у різних галузях промисловості, – повідомив Володимир. – Об’єм виробництва ППУ – 18 тис. тонн на рік. На заводі випускають 12 марок пін: стандартні, жорсткі, підвищеної жорсткості, м’які та підвищеної м’якості. Кожна з них має свої певні властивості, різну густину та жорсткість. Для виготовлення блоків ППУ використовується єдина в Україні машина вспінювання високого тиску з комп’ютеризованою системою управління технологічним процесом. Товариство оснащене власними артсвердловинами, котельнею, електростанцією, електрозв’язком, зовнішньою каналізацією.

На підприємстві працює 126 осіб. Основний професійний склад робітників – виготовлювач блоків з ППУ, різальник заготовок та виробів з пластичних мас, транспортувальник (обслуговування механізмів), інженер з АСКВ, технік з обліку, слюсар з експлуатації та ремонту устаткування, транспортувальник (такелажні роботи)».

Під час заходу інспектор з кадрів Любов Бігус провела співбесіду з безробітними, які брали участь у заході, 2 із них виявили бажання взяти участь у роботах тимчасового характеру, ще 5 будуть внесені у базу даних претендентів на роботу у товаристві.

До речі, протягом 2016 року за сприяння Гусятинського районного центру зайнятості було укомплектовано 42 вакансії, заявлені роботодавцем, уже з початку 2017 року 10 вакансій, крім того за період  з 2016 року по даний час на підприємстві створено 11 тимчасових робочих місць для безробітних.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*