07.12.2022 17:46

Повідомити про новину

Поширити:

У  листопаді минулого року до Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Ю. з Тернопільського району – щодо представництва її інтересів у суді у цивільній справі про визнання права власності на майно за набувальною давністю. На підставі поданих документів, якими підтверджено статус особи як малозабезпеченої, місцевий центр призначив адвоката, який надав послуги за рахунок коштів державного бюджету. Зокрема, адвокат звернувся із позовом до Тернопільського міськрайонного суду про визнання права власності на майно за набувальною давністю.
З огляду на те, що громадянка Ю. більше 10 років фактично добросовісно, відкрито, безперервно володіла, користувалася та утримувала житлове приміщення, а саме квартиру, за результатами розгляду цивільної справи позовні вимоги задоволено, визнано право власності на 1/4 квартири за набувальною давністю
У Тернопільському місцевому центрі з надання БВПД безкоштовно надають юридичні консультації та роз’яснення, а соціально незахищеним категоріям громадян – безоплатні послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також якщо вони є свідками чи потерпілими у кримінальних впровадженнях.
Діяльність місцевого центру поширюється на територію Бережанського, Зборівського, Козівського, Підволочиського, Підгаєцького, Теребовлянського, Тернопільського районів та міста Тернопіль.
Нагадаємо, що Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розташований за адресою: м.Тернопіль, вул.Шпитальна,7.
Контакт. тел.: (0352) 52-15-20, (068) 355-13-63. Прийом громадян: з понеділка по п’ятницю з 9 – 18 год.
Єдиний номер безоплатної правової допомоги в Україні: 0 800 213 103

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.