gazpostach

Безкоштовна юридична допомога – в обласній бібліотеціЮридичні послуги для громади

0

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека налагодила партнерські відносини з Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ), повідомляє сайт облради.

З липня 2016 року кожної першої суботи місяця (з 10-ї по 13-ту год) у приміщені бібліотеки юрист приймальні Петро Люпа здійснюватиме консультативний прийом громадян.

Планується також проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів.

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) упродовж восьми років підтримує роботу власної громадської приймальні в м. Тернополі.

Приймальня УГСПЛ безкоштовно надає первинну та в окремих випадках — вторинну правову консультативну допомогу, проводить виїзні прийоми, інформаційні та просвітницькі заходи, поширює літературу правового та гуманістичного спрямування.

Звернутися до громадської приймальні в м. Тернополі можуть не лише мешканці обласного центру. Приймальня УГСПЛ гарантує, що сам факт звернення людини та персональна інформація про особу, яка звернулася за правовою допомогою, за жодних обставин не будуть розголошені без згоди заявника — усі персональні дані заявників зберігаються в закритій електронній базі даних.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*