Повідомити новину

Поширити:

Чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми завершився нещодавно у Маріуполі. Участь у регаті, яка тривала впродовж п’яти днів, взяли і тернопільські віндсерфінгісти. У складі збірної області виступало п’ятеро вихованців обласної ШВСМ. За підсумками дванадцяти перегонів, чемпіоном України з віндсерфінгу став майстер спорту України міжнародного класу, студент Західноукраїнського національного університету Олександр Тугарєв.
Як розповів тренер спортсмена Олексій Нижегородов, у зв’язку з карантинними обмеженнями раніше було відмінено міжнародні змагання, тому Сашко ретельно і відповідально готувався до цієї традиційної осінньої регати під час тренувальних зборів у Генічеську. Відтак, у Маріуполі вкотре довів свою лідерську перевагу серед українських віндсерфінгістів, здобувши перемогу ще до останнього дня змагань.
Друге і третє місця посіли, відповідно, Олександр Гончаренко з Миколаєва та Владислав Менделенко з Дніпра. А четвертим був тернопільський віндсерфінгіст, випускник ЗНУ Мар’ян Воловець. Оскільки Олександр Тугарєв завчасно забезпечив собі перемогу, боротьба за друге-третє місця між цими трьома спортсменами точилася до останнього перегону.
Треба сказати, що за результатами чемпіонату України сформовано національну збірну з віндсерфінгу на 2020 рік, до складу якої першим номером увійшов тернополянин Олександр Тугарєв. Планується, що вже у листопаді Сашко візьме участь у чемпіонаті Європи в класі RS:Х, який відбудеться у Португалії.