gazpostach

«Барви Поділля» з місцевим колоритом і аджарським гостем 

«Такі фестивалі гуртують громаду і об’єднують людей»,  на цьому наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук  під час фестивалю «Барви Поділля», що відбувся цими вихідними у селі Вигода Борщівського району з ініціативи та за підтримки очільника облради.

«Відновити це свято стало справою честі, – каже Віктор Овчарук. – Адже понад десять років подібні фестивалі не проводили. На «Барвах Поділля» об’єднались п’ять сіл, що належать до Мельнице-Подільської об’єднаної територіальної громади. Під час урочин люди мають можливість продемонструвати свої таланти, виявити творчу фантазію, показати різноманітні вміння».

Урочиста хода з короваями й музиками зібрала жителів Вигоди, Білівців, Боришківців, Окопів та Трубчина у центрі Вигоди.  Свято вдалося на славу –  велелюдним і яскравим, з концертом і конкурсом стародавніх танців. Змагались учасники дійства не лише у танцювальному мистецтві, а й у майстерності приготування страв, якими щедро пригощали усіх охочих. Вшанувала громада відзнаками й подарунками учасників АТО, ветеранів війни в Афганістані, найстарших мешканців і багатодітні сім’ї.

На фестивалі «Барви Поділля» побував й іноземний гість – керівник апарату Верховної Ради Аджарської автономної республіки Рамаз Болквадзе. «Ваш край захопив і вразив мене красою природи, багатством історичних пам’яток і добрими, щедрими людьми. Сьогодні я мав можливість побачити народні звичаї й мистецтво. За запрошення на фестиваль особливо вдячний Віктору Вікторовичу», – сказав він на прощання.

А на завершення свята у зоряне небо злетіло п’ять ліхтарів як уособлення п’яти сіл, де живуть такі талановиті люди.

Богдана ШИЙКА,

студентка ТНПУ ім. В.Гнатюка

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*