gazpostach

Банк даних дітей-сиріт створили в обласному центрі23308У Тернополі створено єдиний електронний банк даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також громадян, які бажають взяти на виховання таких дітей.

Про це йдеться у звіті про роботу служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради за 2015 рік.

У банку даних ЄІАС «Діти» торік перебувало 204 дитини, з них: 28 дітей-сиріт, 120 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 56 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Впродовж минулого року працівниками служби виявлено у Тернополі 19 дітей, які залишились без батьківського піклування та яким надано соціальний статус, з них:

3 дітей – батьки, яких позбавлені батьківських прав;

3 дітей – покинуті в пологовому будинку;

5 дітей – в результаті позбавлення волі матері та батька;

1 дитина – по хворобі матері;

7 дітей – по причині смерті батьків.

За 2015 рік передано під опіку та піклування 16 дітей. На обліку служби у справах неповнолітніх та дітей торік перебувало 25 дітей, які можуть бути усиновлені, та 16 сімей/осіб – кандидатів в усиновлювачі. За звітний період усиновлено 13 дітей.

Створено 2 прийомні сім’ї та передано на виховання та спільне проживання 3 дітей.

На підставі правоустановчих документів службою сформовано також Єдиний житловий реєстр дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Джерело: reporter.net.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*