gazpostach

“Азов” спільно з шахтарями провів акцію під Кабміном2004Цивільний корпус “Азов” спільно з “Незалежною профспілкою гірників України” та працівниками вугільної галузі проводять в центрі Києва “марш проти тарифного геноциду”.

В акції беруть участь активісти цивільного корпусу “Азов”, які несуть в руках прапори цієї організації. Також в колоні йдуть шахтарі, деякі з них – з помаранчевими касками на головах.

Підтримали захід і залізничники з профспілками.

Шахтарі, які вийшли на протест, вимагають введення мораторію на закриття державних шахт і робочих місць, погашення боргів із зарплати, усунення з посад осіб, причетних до “тінізації” ПЕК, термінової розробки заходів щодо стабілізації ситуації на підприємствах вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу, а також спрямованих на відновлення виробничого потенціалу підприємств Донбасу.

Окрім того, активісти виступають проти підвищення тарифів і за звільнення міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Відтак, колона рушила до Міністерства вугільної промисловості, щоправда до середини їх не пустили. Зараз у відомстві нікого з високих чиновників немає.

За словами протестувальників, якщо так продовжуватиметься й надалі, вони закликатимуть людей виходити на вулиці.

На місце протесту приїхала нардеп від “Самопомочі” Альона Бабак, яка запропонувала включити у вимоги створення робочої групи з реформування галузі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*