gazpostach

Астроному, яка свідчила на суді над Савченко, загрожує кримінальна справа89За словами адвоката Іллі Новікова, жінку можуть притягнути до відповідальності за “лжеекспертізу”.

Експерту Астрономічного інституту Ользі Возяковій загрожує кримінальна справа у зв’язку з її виступом в ролі свідка захисту української льотчиці і нардепа Надії Савченко, повідомив адвокат Савченко Ілля Новіков під час виступу у “Відкритій бібліотеці”, передає”Обозреватель”.

“У Ольги були великі неприємності. Власне, вони ще не скінчилися. Там є такий маячок, який ми тримаємо на контролі. Можливо, Слідчий комітет ще подумує і чухає голову, а не порушити кримінальну справу за” лжеекспертізу”, – заявив Новіков.

“Ми заручилися підтримкою вже великої кількості правозахисних організацій, які тримають цю ситуацію на моніторі, європейських організацій, і готові втрутитися в тому випадку, якщо дізнаються, що Слідчий комітет сіпнувся в ту сторону”, – сказав адвокат.

Слід зазачити, що мін’юст РФ отримав від міністерства юстиції України запит про надання документів, необхідних для передачі Надії Савченко Києву, для подальшого відбування покарання.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*