Повідомити новину

Поширити:

Необхідність постійно залишатися на зв’язку стає основною потребою навіть за кермом або на спортивному тренуванні.

Доповнити смартфон допоможуть різні аксесуари, але одним із найкорисніших придбань стануть Apple Watch 9. Вони здатні відстежувати основні показники здоров’я та повсякденної активності, а головне — не пропустити жодного дзвінка чи сповіщення.

А огляд нових можливостей моделі 2023 року дозволить оцінити переваги цієї покупки.

Удосконалений голосовий помічник

Siri стала справжнім помічником, продуктивність якого на найвищому рівні. Якість обробки запитів підвищилася на 25%, завдяки чому покращилося розпізнавання тексту та не доводиться повторювати команду двічі. Це стало можливим шляхом зміни основного принципу роботи з даними: виключено етап передачі інформації в хмарні сервіси, годинник відразу обробляє інформацію при отриманні запиту.

Функція подвійного торкання

Досить цікаве рішення, яке було частково доступне і у попередніх версіях, але спрацьовувало не завжди і не в повному обсязі. У Apple Watch 9 Double Tap отримав нове життя. Механізм дії, наступний:

  • торкання екрана не потрібне;
  • зведення та розведення великого та вказівного пальців тієї руки, на зап’ясті якої вдягнутий годинник;
  • перемикання будильника, вибір віджетів, прийом або скидання телефонного дзвінка відповідно до руху пальців.

Це справжній порятунок, якщо немає можливості використати другу руку. Подвійне торкання багаторазово підвищує мобільність, а також буде дуже зручним при одночасному виконанні кількох завдань.

Покращений формат тренувань

Звичні кільця активності, як і раніше, актуальні, але формат спортивних досягнень  удосконалили:

  • додали нові категорії тренувань — пілатес, йога;
  • передбачили можливість формувати індивідуальні плани тренувань з розширеним функціоналом;
  • доступні спортивні заняття з аудіо супроводом.

Нові Apple Watch — це мотиватор, досвідчений тренер та постійний контроль в одному флаконі. З його допомогою легко відстежувати результат, вносити коригування в програму та досягати нових цілей, що дозволяє справді отримувати задоволення від спорту.

Оновлені функції програми «Здоров’я»

Вектор розробників довгий час був спрямований на створення та вдосконалення функцій, що дозволяють контролювати стан організму в режимі реального часу. У новій версії покращення торкнулися наступних опцій:

  • контроль частоти серцевих скорочень став більш точним, як і відправлення повідомлень;
  • пристрій правильно визначає перехід із однієї фази сну до іншої з мінімальною похибкою;
  • додаток ЕКГ відстежує збої в серцевих ритмах, що буде зафіксовано та надано відповідні рекомендації.

Важливий плюс, якими володіють усі Епл Вотч останніх років, але в лінійці 2023 він доведений до досконалості — виявлення падінь. Якщо самопочуття різко погіршиться або на тренуванні станеться непередбачена ситуація, то пристрій моментально запропонує викликати екстрені служби — і за відсутності відповіді від власника буде надіслано сигнал про допомогу. Сукупність функцій дозволяє почуватися комфортно навіть на високоінтенсивних тренуваннях — і повністю зосередитися на процесі, не боячись завдати шкоди здоров’ю.