gazpostach

Андрій ПОНЄДЄЛЬНІК: «Тренер знає, коли похвалити, а коли “напхати торбу”» 

16083Молодий форвард ТПФК «Нива» Андрій Понєдєльнік отримав неофіційну кваліфікацію забивного після того, як в 11 матчах чемпіонату і Кубка області став автором п’яти  м’ячів. А «Нива» закріпилася серед лідерів та пробилася до 1/4 Кубка. Саме ці факти і стали причиною нашої розмови з молодим нападником.

– Андрію, який мікроклімат в команді?

– Все чудово! Гравці і тренери задоволені результатами наших виступів. Мені здається, в команді немає нікого, хто почувався б не в «своїй тарілці».

– А як тренуватися під керівництвом Петра Бадла? Його можна назвати ще молодим тренером, чи вже досвідченим?                    

– Молодим його вже не назвеш, бо досвіду йому не позичати. Тренуваннями я більш ніж задоволений, оскільки це дає результати. І хлопці, і команда загалом прогресує. Тренер знає, коли і кому варто сказати «молодець», коли підтримати, а коли і «напхати торбу». Я готовий не мати взагалі вільного часу і тільки тренуватись, аби були результати.

– Як прокоментуєш виграш в Кубку Тернопільщини проти команди з Козови? Адже перед тим у чемпіонаті ви програли.

– Суперник виявився дуже непростим. Тому до кубкової гри ми серйозно готувались як фізично, так і психологічно. До того ж ми не мали права програти чи грати в нічию. Була ще одна важлива деталь, яка суттєво вплинула на кожного гравця. Перед виходом на поле Петро Климентійович сказав, що згодом «Нива» дозаявлятиме нових професійних футболістів. І якщо ми хочемо залишитися в команді, то мусимо показувати себе на полі тільки з хорошого боку зараз, поки є шанс. Адже потім буде дуже висока конкуренція. Це стало серйозною мотивацією для кожного з нас у поєдинку з козівчанами. На мою думку, це була найкраща гра команди за останній місяць.

– Нині ти кращий бомбардир команди, на твоєму рахунку 5 голів в 11-ти матчах. Як тобі в такій ролі? 

– Гол – це заслуга всієї команди, а не моя особиста. Нема бомбардирів-одинаків, є команда, яка забиває. Відзначитись у воротах суперника приємно, але краще нехай заб’є хтось інший, аби тільки закінчити гру з переможним рахунком. За лідерство в гонці бомбардирів готовий боротися, але це не самоціль, головне – щоб команда виграла Кубок і чемпіонат.

– Вже забувся виліт команди з аматорського чемпіонату? Причини аналізували?

– Потрохи забуваємо. Думаю, що причиною вильоту з аматорського чемпіонату стала незлагодженість команди на полі. Але незважаючи на термін 4 місяці після створення команди, ми показали доволі непоганий результат на такому рівні. Як мінімум, ми отримали неоціненний досвід. Думаю, що мине рік і нам не буде рівних серед аматорів, адже Клементійович (Петро Бадло) поставив для команди і для себе високі цілі. Маю надію, що ми виправдаємо його сподівання.

– Дякую за інтерв’ю! Бажаю тобі й надалі відзначатися забитими голами. А команді – перемог і якнайшвидше здобути перший серйозний трофей!

Роман КИРИЛІВ, студент ТНПУ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*