Починаючи з 1987 року, тобто вже 35 років поспіль, футбольні команди розіграли у Заліщиках призи на змаганнях пам’яті воїна-афганця Валерія Луб’янського.
Як повідомили в Асоціації футболу Тернопільщини,
цьогоріч у турнірі взяли участь 16 колективів. За результатами попередніх етапів змагань до вирішальної стадії пробилися чотири футбольні колективи, які й визначили найсильнішого.
У першому півфінальному поєдинку зустрілися дві команди з Заліщиків – «Андріатика» та «ДЮСШ-Експрес». Переможцем виявилася більш досвідчена «Андріатика» – 2:0. А в іншому півфіналі сильнішого виявляли два представники сусідньої Чернівецької області. У так званому сусідському дербі ФК «Кострижівка» був сильнішим за ФК «Василів» – 5:1.
У матчі за третє місце «ДЮСШ-Експрес» переміг ФК «Василів» – 2:0. А в фіналі заліщицька «Андріатика» виявилася сильнішою за ФК «Кострижівка» – 3:0.
Від туристичного бюро «Кучеряві тури» Віктор Кучер презентував «Андріатиці» подарунковий сертифікат на сплав річкою Дністер. Свою нагороду отримав і нападник цієї команди Павло Довгалюк, який став найкращим бомбардиром турніру (21 забитий гол).
Отож, переможцями турніру в складі команди «Андріатика» стали: Олександр Шацький, Ярослав Олексів, Андрій Ковалишин, Роман Левицький, Ярослав Дикун, Роман Голодрига, Назар Стратій, Павло Довгалюк, Богдан Гусляк та Ігор Білінський.