gazpostach

Аграрії отримають додаткове фінансування153Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав економічний блок уряду продумати можливості додаткового фінансування аграрних господарств, у першу чергу – малих і середніх, за рахунок бюджетних коштів.

Він також підкреслив, що кошти повинні йти на розвиток агросектору, а істотний потенціал для такого розвитку сконцентрований у сфері переробки сільгосппродукції, а також у сфері будівництва сільськогосподарської техніки.

– Ми – лідери з аграрного експорту, повинні не тільки експортувати зерно, а й переробляти продукцію, – зауважив прем’єр.

Раніше міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий повідомив, що Мінагропрод і Міністерство фінансів вже опрацьовують питання виділення додаткових бюджетних ресурсів на програми підтримки аграрних підприємств, включаючи підтримку малих і середніх фермерських господарств та компенсаційні виплати за кредитами. За даними Мінагропроду, йдеться про близько 450 млн. грн. Однак в разі наявності ресурсів ця сума може бути збільшена до 600 млн. грн.

Державний бюджет на 2016 рік передбачає 300 млн. грн. на програму компенсації відсотків за кредитами, а також 50 млн. грн. на підтримку тваринництва.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*