Великогаївський «Агрон» здобув Кубок Тернопільської області 2021 р., перемігши теребовлянську «Ниву». Фінальний поєдинок відбувся у с. Васильківці на Гусятинщині.
В основний час голів забито не було, хоча команди намагалися не відсиджуватися в обороні. На початку другого тайму теребовлянці залишилися в меншості, коли після фолу останньої надії арбітр показав червону картку – Василь Лойко руками зупинив прохід Тараса Червонецького, коли той виходив віч-на-віч з голкіпером «Ниви». У меншості теребовлянці показали себе справжніми бійцями і вистояли 90 хвилин основного часу і п’ять компенсованого.
Далі – додаткових 30 хвилин. Наприкінці першого екстратайму рахунок «агронівцям» таки вдалося відкрити. Після передачі Червонецького, Пришнівський, очевидно, робив навісну передачу, але м’яч по неймовірній траєкторії залетів у сітку воріт (1:0). Здавалося, що теребовлянці не зуміють відігратися, та ще й у меншості. Тим не менше, на третій компенсованій хвилині до вже додаткового часу футболісти «Ниви» отримали право на подачу з кутового. Під час боротьби на воротарському майданчику м’яч у сітку проштовхнув Остап Ілюк – 1:1.
«Агрон» наприкінці для пенальті випустив на поле голкіпера Мазура. Тренер «Агрона», мабуть, знав, на що йде, адже добре пам’ятав минулорічний Суперкубок області, в якому теж була серія одинадцятиметрових ударів і яку виграв саме Мазур. І цього разу Руслан виявився на висоті. Так, Владислав Сороцький потрапив у стійку, від рук Мазура після удару А. Козлова м’яч поцілив у поперечину, і, насамкінець, Артем Сорокін теж потрапив у штангу. В «Агрона» було лише одне неточне виконання пенальті – Роман Мельник пробив вище воріт, але це не стало на заваді перемозі великогаївської команди по пенальті – 3:2.
«Агрон-ОТГ» (Великі Гаї) – «Нива» (Теребовля) – 1:1 (0:0, 1:1 дод. час, по пен. 3:2).
Голи: Володимир Пришнівський (105), Остап Ілюк (120+3).
Пенальті реалізували: Дмитро Стриєшин, Євген Щербатюк, Володимир Пришнівський («Агрон-ОТГ») – Олександр Дугієнко, Остап Ілюк («Нива»).
Пенальті не реалізували: Роман Мельник («Агрон-ОТГ») – Владислав Сороцький, Артем Козлов, Андрій Сорокін («Нива»).
Вилучений: В. Лойко (52).
29 серпня у четвертому турі аматорського чемпіонату України «Агрон» брав участь ФК «Ураган» з села Черніїв, що на Івано-Франківщині, а теребовлянці на виїзді грали з івано-франківським «Прикарпаттям-Тепловиком».
Ми вірили в перемогу великогаївчан, що, зрештою й сталося, завдяки голу, забитому у першому таймі. І нам приємно, що «Агрон», після чотирьох поєдинків набравши дев’ять очок, очолив турнірну таблицю Групи 1 аматорського чемпіонату України. У теребовлянської «Ниви», яка, на жаль, програла в Івано-Франківську, після чотирьох поєдинків – один заліковий бал і останнє місце.
ФК «Агрон» (Великогаївська громада) – ФК «Ураган» (с. Черніїв) – 1:0 (1:0).
Гол: Процик (34).
«Прикарпаття-Тепловик» – «Нива»  – 3:2 (0:0).
Голи: Феліпович (+48, +71), Дмитрук (58) – Сорокин (73), Воронченко (90+1).
5 вересня у п’ятому турі аматорського чемпіонату України обидві тернопільські команди гратимуть з аматорами зі Львівщини. «Нива» прийматиме «Юність» (Верхня Білка і Нижня Білка), а великогаївський «Агрон» на виїзді зіграє з «Феніксом».