gazpostach

Афонські старці про найближче майбутнє України  1. 1810Важкий для України час триватиме недовго. З Божої волі українцям судилося створити могутню державу, яку можна буде прирівняти до Київської Русі, дух якої завжди перебував у Києві, і люди його пробудили. 25 років тривав сон великого народу.
  2. Росія, незважаючи на свої прагнення відродитися новою імперією, зазнає краху. На неї чекає ізоляція і самодержавство. Але російський імператор протримається на троні лише 2 роки й піде з ганьбою. Російська держава продовжить існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви й увійдуть до складу російської держави на правах незалежних територій.
  3. На Київський престол зійде князь, за якого почнеться відродження України, країна може навіть змінити назву. Крим після трьох років перебування під владою Москви остаточно повернеться в лоно України, але вже як земля кримських татарів.
  4. Європа розділиться на два табори – західний і східний, але розпаду Євросоюзу не буде. В східне об’єднання увійдуть майже всі східнослов’янські країни: Польща, Чехія, Словаччина, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Молдова, Україна, Угорщина, Румунія.
  5. Янукович помре в 2017 році, правитель Росії Володимир Путін переживе його. Білоруського лідера Олександра Лукашенка чекає насильницька смерть через 2 роки, пише ANDREISTP.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*