27.11.2022 00:29

Повідомити про новину

Поширити:

2800Цей зворушливий день ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності і зрілості. Нашим юним друзям – школярам ми бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші рідні, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою нагородою учителям та батькам, які вкладали у вас усю свою працю, доброту, щедрість своїх люблячих сердець. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів! Зі святом вас, дорогі юні друзі!
З повагою, Іван Чайківський, генеральний директор компанії «Агропродсервіс», Андрій Баран, директор ПАП «Агропродсервіс»

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.