gazpostach

Аби забезпечити виплати, потрібно наповнити бюджет21004Підсумки роботи органів Пенсійного фонду України в області за перше півріччя нинішнього року обговорили на колегії за участю соціальних партнерів та начальників територіальних управлінь.

Відкриваючи колегію, начальник Головного управління Ігор Москалик зазначив, що основним показником роботи органів Фонду в області є наповнення бюджету Фонду власними коштами, ліквідація заборгованості платників внесків, стабільна і в повному обсязі виплата пенсій та грошової  допомоги.

На засіданні підсумували результати роботи, наголосивши на тому, що упродовж звітного періоду вчасно здійснювалося фінансування пенсійних виплат в усіх управліннях. На ці потреби спрямовано 2630,2 млн. грн., що на 190,6 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомила перший заступник начальника головного управління Алла Якубовська, органи Фонду в області забезпечили своєчасну виплату пенсій та грошової допомоги 296129 пенсіонерам. Середній розмір пенсій по області станом на 1 липня становить 1465,23 грн.

Актуальними на сьогодні залишаються питання забезпечення осіб, які переїхали до нашого регіону з АР Крим, Донецької і Луганської областей. В області взято на облік 1099 осіб переселенців, з них отримують пенсії 672 особи. Зупинено виплату пенсій 52 пенсіонерам через  відсутність відкритих рахунків в установах «Ощадбанку».

Упродовж першого півріччя планове завдання щодо коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, виконали усі управління нашої області. До бюджету Фонду надійшло 14,1 млн. грн., що складає 124,1% доведеного завдання. На 99,7% виконано завдання щодо помісячного розпису надходжень єдиного соціального внеску, доведені Пенсійним фондом України. За перше півріччя надійшло 805,4 млн. грн. єдиного соціального внеску.

На колегії було також розглянуто питання виконання вимог антикорупційного законодавства, про організацію обслуговування громадян з особливими потребами та стан реалізації вимог Закону України «Про очищення влади» і обговорено результати внутрішнього аудиту.

Начальник Головного управління Ігор Москалик наголосив на необхідності активізації роботи щодо збільшення кількості отримувачів пенсій через вкладні рахунки в банків, виконання завдань щодо зменшення заборгованості по платниках тощо.

Богдана ШИЙКА, студентка Тернопільського національного педагогічного університету

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*