gazpostach

Абітурієнти, у яких батьки загинули в АТО, гарантовано отримають бюджетне місцеМіносвіти гарантує бюджетні місця дітям, батьки яких загинули в АТО

Міносвіти гарантує бюджетні місця дітям, батьки яких загинули в АТО

Вступники, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО, гарантовано отримають бюджетне місце, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки в Україні (МОН).

Вступникам, у яких батьки (один із батьків) загинули (загинув) під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, або померли (помер) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районах проведення антитерористичної операції та які не вступили на навчання до вищих навчальних закладів на місця державного замовлення, Міністерство освіти і науки гарантовано виділить бюджетні місця”, – йдеться у повідомленні.

У МОН зазначають, що абітурієнти, які відносяться до зазначених вище категорій, повинні надіслати свої дані на електронну адресуosvita_ato@mon.gov.ua – прізвище, ім’я по батькові, рік народження, контактний мобільний телефон, а також зазначити спеціальність та вищий навчальний заклад, куди відбувався вступ.

Отримавши ці дані, Міністерство невідкладно зв’яжеться з керівництвом відповідного вищого навчального закладу і передасть йому всю інформацію.

Після цього університет має щонайшвидше зв’язатися з абітурієнтом та підготувати звернення до Міністерства стосовно виділення місць державного замовлення для вказаної категорії вступників.

У Міносвіти додали, що такий механізм розробили для того, щоб полегшити бюрократичну процедуру для абітурієнтів та мінімізувати зловживання з боку вищих навчальних закладів.

Рішення про забезпечення вступників, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО, місцем державного замовлення прийнято на основі Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян”.http://nv.ua/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*