gazpostach

А наші таки найкращі!Чотири команди, які представляли Рівненську, Тернопільську, Житомирську області та місто Київ, впродовж двох днів змагались у відкритому чемпіонаті Рівненської області з волейболу серед жінок з порушеннями слуху.

В підсумку переможцем чемпіонату стала команда Тернопільської регіональної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю «Інваспорт». У складі нашої команди виступали Винниченко Галина, Михальчук Марія, Антонюк Вікторія, Чубата Вікторія-Вероніка, Яцькова Софія, Смакоуз Анастасія, Міщук Марина та Прийдун Софія.

Також гравця команди Тернопільської регіональної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю «Інваспорт» Вікторію Антонюк визнано найкращим гравцем чемпіонату. Готував команду до змагань тренер вищої категорії ТДЮСШІ «Інваспорт» Петро Ніколюк.

Додамо, що друге місце відкритого чемпіонату Рівненської області з волейболу серед жінок з порушеннями слуху посіла команда міста Києва. Бронзовими призерками стали вихованки Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*