gazpostach

А найбільше пораділи діти! У Тернополі на спортивних майданчиках Західноукраїнського національного університету відбувся відкритий зимовий чемпіонат Тернопільської області та відкритий чемпіонат КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з регбі.

Участь у змаганнях взяли команди двох вікових категорій: діти 2010-2011 років народження та юнаки 2008-2009 років народження. У старшій віковій категорії виступало 5 команд: дві – з Хмельницького, одна – з Тернополя, одна – з Рівного та одна – з Кременця. А в молодшій – команди з Кременця, Рівного і Хмельницького.

За результатами напруженої та безкомпромісної боротьби, у віковій категорії спортсменів 2010-2011 років народження перше місце виборола команда з Кременця, другою став «Буревісник» (ДЮСШ-1) з Хмельницького, а бронзовими призерами – спортсмени з Рівного.

У віковій категорії спортсменів 2008-2009 років народження перше та друге місця зайняли дві команди «Буревісника» з Хмельницького, а третьою стала тернопільська команда «Терен» (КУТОР «ТДЮСШ з літніх видів спорту». За крок до п’єдесталу завершила змагання команда з Рівного, а закрили п’ятірку найкращих регбісти з Кременця.

Виконавчий директор Федерації регбі Тернопільщини Ігор Білокопитий відзначив, що такий чемпіонат є щорічним і збирає команди зі всієї України. А найбільше таким зустрічам радіють діти, які займаються цим видом спорту.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*