У Копичинцях відбувся поєдинок 10-го туру чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів 2020 року між місцевою командою «Нічлава» та гостями з ФК «Гаї Шевченківські» (Байковецька громада).
Господарі поля першими відкрили рахунок. На 15-й хвилині відзначився Олександр Окрушко. Через чотири хвилини гості завдяки точному удару Віталія Козака рахунок зрівняли (1:1). Тривалий час на полі була рівна, хоча й напружена боротьба. Арбітрові матчу Ігорю Мудрику довелося показати футболістам три жовті картки (це багато, як для ветеранських матчів). І все ж наприкінці поєдинку господарям вдалося вирвати перемогу завдяки зусиллям вірменина за національністю Армена Хасікяна (2:1).
Ця перемога забезпечила «Нічлаві» – дебютанту ветеранських обласних змагань – бронзові медалі чемпіонату області 2020 року.
Наступної суботи, 26 вересня, відбудеться ще два поєдинки заключного, 10-го туру: «Ветеран-ЗУКФ» (Тернопільський район) – «Агрон-Агропродсервіс» (Настасів) та «Ветеран» (Товсте) – «Галич» (Збараж).
З турнірної точки зору особливо цікавим обіцяє бути перший матч, в якому зустрічатимуться лідери ветеранського чемпіонату. Команда «Ветеран-ЗУКФ» з Тернопільського району ще має певні шанси поборотися з «Агроном-Агропродсервіс» за титул кращої ветеранської команди Тернопільщини 2020 року. Наразі «агронівці» з 27 очками після дев’яти матчів посідають перше місце турнірної таблиці, а «Ветеран-ЗУКФ» має на три очки менше і йде другим.