Повідомити новину

Поширити:

zno1Куди їхати, що брати, коли складати
5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.
Маршрути до пунктів проведення ЗНО вже розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.
Графік проведення ЗНО у 2016 році такий:
Основна сесія. 5 травня — українська мова і література, 11 травня — математика, 13 травня — історія України, 3 червня — російська мова, 6 червня — іспанська мова, 7 червня — англійська мова, 8 червня — німецька мова, 9 червня — французька мова, 10 червня — біологія, 13 червня — фізика, 15 червня — географія, 17 червня — хімія.
Школярів до пунктів тестування пускатимуть лише з сертифікатом ЗНО, паспортом або іншим документом, серія та номер якого зазначені у сертифікаті, а також із запрошенням-перепусткою для участі у ЗНО.
Адреси пунктів тестування та маршрути до них вже з’явилися на сайтах регіональних ЦОЯО.
На інформаційних сторінках учасників на сайтах регіональних ЦОЯО уже розміщені запрошення-перепустки з адресами пунктів ЗНО для тестування з української мови і літератури, математики та історії України.
У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа чи за пред’явлення копій цих документів абітурієнтові не дозволять складати ЗНО.
У МОН радять захопити дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.
Абітурієнтів пускатимуть до пунктів тестування з 10:15 до 10:50, початок ЗНО з усіх предметів – об 11:00.
Конверти із сертифікатом ЗНО, які учасники не отримали вчасно у поштовому відділені за місцем проживання, повертаються до регіональних ЦОЯО.
Щоб одержати сертифікат, потрібно звернутися до відповідного регіонального центру, який проводив реєстрацію для участі в ЗНО.
Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 14 червня (українська мова і література). 16 червня тестуватимуть з математики, 21 – з історії України, 22 – з російської мови, 23 – з англійської та іспанської, 24 – з німецької та французької, 29 – з біології, 30 – з фізики, 1 липня – з географії, 4 липня – з хімії.