gazpostach

3 роки за гратами проведе військовий з Тернопільщини через масштабну пожежу, в якій загинули 6 військовослужбовців



2900013Трагічна історія трапилася уночі 1 лютого 2015 року у військовій частині польового табору поблизу с. Ставки Херсонської області.

Три роки за ґратами проведе військовий із Тернопільщини, який спричинив масштабну пожежу у батальйоні «Збруч», що забрала життя шести бійців — Назарія Кулинця із села Млинівці Зборівського району, Павла Римара, Юрія Наливайчука і Назарія Сикліцкого з Тернополя, Вадима Вернигори із села Дорофіївка Підволочиського району та Руслана Чухася із Гусятина. Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Тернопільської області відхилила апеляційну скаргу захисника сержанта Олексія В.

Раніше Тернопільський міськрайонний суд визнав його винним у погрозі вбивством (ч. 1 ст. 129 КК України) та знищенні військового майна з необережності, що призвело до загибелі людей та тяжких наслідків (ч. 2 ст. 412 КК України) і засудив до 3-ох років позбавлення волі. Апеляційний суд також задовольнив цивільний позов і постановив стягнути з обвинувачуваного на користь мотопіхотної і танкової рот військової частини 142 тис. 350 грн., пише nova.te.ua

 









Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*