27.11.2022 00:24

Повідомити про новину

Поширити:

150125 іноземних делегацій із 18 країн світу уже зголосилися взяти участь у Міжнародному інвестиційному форуму «Тернопільщина Invest – 2016», який 19-20 травня  проходитиме на базі торговельно-розважального центру «Подоляни» у Тернополі та в Збаразькому замку. Також запланована участь у форумі близько 10 міжнародних донорських організацій.
– Мета форуму – налагодити контакт між закордонним бізнесом і тернопільським, – зазначив під час засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення форуму голова облдержадміністрації Степан Барна. – Це допоможе реалізувати нові проекти і створити нові робочі місця. Ми очікуємо близько 450 представників бізнесу, з них близько 100 – іноземців.
Як повідомила директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Галина Воляник, під час заходу буде презентовано 7 інвестиційних проектів у сфері туризму, 6 – в агропромисловому комплексі, 8 – з енергозбереження.
– Презентуватимуть свої можливості і 4 об`єднані територіальні громади Тернопілля, – зазначила Галина Воляник. – Думаю, наш досвід буде корисний і партнерам з інших областей України.
Під час пленарного засідання, яке проходитиме під гаслом «Тернопільщина – надійний партнер!» буде представлено потенціал Тернопільської області, відбудуться презентації актуальних інвестиційних проектів.
Основною складовою Форуму стануть панельні дискусії   «Туризм – перспективи розвитку», «Агропромисловий комплекс: нові можливості», «Економічно спроможні громади – сильна Тернопільщина: час реформ»,   «Платформа для ділового спілкування: стратегічні інвестиційні проекти Тернопільщини»,  «Енергоефективність та альтернативні види енергії», «Бізнес та влада: партнерство заради процвітання»,   «Шляхи створення успішного бізнес-середовища Тернопільщини».
20 травня офіційні іноземні делегації, гості форуму  працюватимуть за окремими програмами та матимуть можливість ознайомитися з туристично-рекреаційним потенціалом, архітектурними пам’ятками Тернопільщини, успішними промисловими та агропромисловими підприємствами області з метою перспектив налагодження двостороннього інвестиційного та торгівельного співробітництва.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.