gazpostach

15 років військова служба правопорядку стоїть на захисті тернополянУ Тернополі урочистості розпочалися із закладення капсули під будівництво нового адміністративного корпусу зонального відділу служби. Священнослужителі освятили будівництво. Опісля урочистості відбулися у будинку культури 44-ої бригади.

«Військова служба правопорядку відзначає 15-ту річницю з часу створення. На вас лежать складні завдання. Найперше, забезпечити правопорядок серед військовослужбовців. З початком воєнних дій на сході   ваша військова служба виконує ще одну важливу місію – забезпечує протидію диверсіям і терористичним актам на важливих військових об’єктах. Це є частиною безпеки нашої держави,  і це справді надзвичайно важливе завдання, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. – Водночас,  робота по підтриманню правопорядку серед військовослужбовців, особливо в зоні АТО, є запорукою виконання бойових завдань всіма підрозділами Збройних Сил України.

Ви стежите за правопорядком серед військовослужбовців, і , зрозуміло,  виконання ваших завдань може багатьох не влаштовувати. Бажаю вам найголовнішого – не зважаючи ні на що, чесно виконувати покладений на вас обов’язок. Наша держава стане міцною, сильною та непереможною тоді, коли кожен на своїй посаді гідно виконуватиме  покладені на нього функції. Час війни довів,  що Військова служба правопорядку вкрай необхідна, що вона повинна існувати як спеціалізований правоохоронний орган в Збройних Силах України, як один із складників безпеки нашої держави».

Очільник обласної ради нагородив кращих військовослужбовців відзнаками та грамотами, повідомляє прес-служба ТОР.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*