gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ !

За 14 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  283 виклики до пацієнтів, здійснили 113 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  110 викликів, госпіталізовано 45 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  14 вересня  зафіксовано 24 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 19 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 14 вересня у службу швидкої допомоги звернулися ще 25 пацієнтів, 19 госпіталізовано.

Левова частка викликів 14 вересня була до пацієнтів з підвищеною температурою тіла та поганим самопочуттям. Багато викликів у  медиків швидкої зафіксовано до пацієнтів із хронічними захворюваннями, яких турбували болі у серці, за грудиною, аритмії, тахікардії та ін. Почастішали виклики до пацієнтів з вираженою алкогольною інтоксикацією…

Також 14 вересня о 15.39 районна бригада швидкої виїжджала у с. Млинки Бучацького району, де надавала допомогу 17-річному пацієнтові, який потрапив у ДТП. Автомобіль, за кермом якого був хлопчина, перевернувся унаслідок невдалих маневрів. На щастя, юний горе-водій  відбувся лише закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку й був шпиталізований у Золотопотіцьку райлікарню.

У Тернополі 14 вересня о 13.30 бригада швидкої рятувала 2-річну дівчинку, на яку на вулиці напав рій ос. На щастя, укуси були нечисленні й алергічна реакція не була смертельно небезпечною, тож після своєчасно наданої медичної допомоги дитину залишено на місці події, на батьків.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

  

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*